Už to není co to bývalo :( -šťastné s veselé

24. prosince 2011 v 13:24 | Anna |  Další...
Tákže jste si mohly všimnou že tdy vůbec nejsem no prostě avatar už mě moc nebere když ho dávaj v telce tak si občas přisednu jinak ani ne :( taky jste si asi všimly že tento blog bude slavit narozky 19.1 Jiným slovem neni to co to bylo nejspíš to přenechám mé kámožce tímto článkem vám chci zdělit že se tu budu oběvovat je jako zázrakem asi bych měla říct konec ale když už jsem začla tak neskončím. Jen budu muset potřebovat výpomoc.Přeji všem šťastné a veselé :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Katara sežrala Aanga!

Skvělí
Chudák
Co?

Komentáře

1 Fleur & Bereniké Fleur & Bereniké | Web | 1. ledna 2012 v 16:44 | Reagovat

Ty jo to je škoda, že už tě nebere ... nás to na chvilku taky přestalo byvit, ale když jsme si daly pauzu, tak po nějaké době jsme si to pustily znova a zase se nás to začalo bavit. Třeba tě to zase chtne až vyjde Korra =) páč jinak by to byla vážně škoda.
Nebo se můžeš podívat na pokračování Avatara (book 4)

2 Nickelodeon blog Nickelodeon blog | Web | 18. ledna 2012 v 19:05 | Reagovat

To je velká škoda asi jako autobus od škody ale to nesmíš tolik si toho udělala a ted si potřebuješ odpočinout já vím jak to vypadá potom doporučení blog na mém blogu mněl doporučený blog a ta která ho řídila tak to už zdávala vymlouvala se nejvíce na školu ale škola byla i předtím než mněla slabou chvilku a potom napsala článek pár tydnů po velikonocích že končí a potom za čtyři měsíce si to najednou rozmyslela ale pak se už neozvala ani jedním slovem které by stačilo a to slovo je ... končím, tak to nevzdávej když to co je dobré, výborné, královské, výmečné a mnohem víc můžeš ty a jenom ty vylepšit bez výrazného změnu stylu dát to kamarátce by znamenalo pohromu musela by si jí to vysvětlovat a to i kdyby už blog mněla psala by to svím stylem a navíc by si jí musela potom opravovat říkat to máš špatně a ježtě se s ní pohádat.Nickelodeon blog - Nekonči!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama